CWM Kragal

✓ Dane zweryfikowane — 24.04.2026

CWM Kragal

📍 ul. Powstańców Śląskich 28, 41-902 Bytom
woj. Śląskie · Bytom
Czarnoprochowa Myśliwska Sportowa

🎯 Dyscypliny i oferta

Broń pneumatyczna (wiatrówka) Czarny proch Karabin Łuk Pistolet Strzelba (śrutowa) Czarnoprochowa Myśliwska Sportowa Broń na strzelnicy Instruktor Bez pozwolenia OK

Tory strzeleckie

Oś (dystans)StanowiskaRodzaj
15m7 stanowisk Tarczociąg
25m3 stanowisk Tarczociąg
2
Torów
10
Stanowisk
25m
Max dystans

🕐 Godziny otwarcia

Poniedziałek12:30 – 17:00
Wtorek09:00 – 17:00
Środa (dziś)09:00 – 17:00ZAMKNIĘTE
Czwartek09:00 – 17:00
Piątek09:00 – 17:00
Sobota12:30 – 17:00
Niedziela12:30 – 17:00

📄 O strzelnicy

Strzelnica kryta

Najczęstsze pytania

Czy Strzelnica CWM Kragal udostępnia strzelanie bez pozwolenia na broń?
Tak. Strzelnica CWM Kragal w miejscowości Bytom udostępnia strzelanie osobom bez pozwolenia na broń, pod nadzorem uprawnionej osoby. Broń można wypożyczyć na miejscu.
Jakie dystanse ma Strzelnica CWM Kragal?
Strzelnica CWM Kragal ma 2 osie: 15, 25 m. Łącznie 10 stanowisk strzeleckich. Najdłuższy dystans to 25 m.
Czy Strzelnica CWM Kragal zapewnia instruktora?
Tak. Na obiekcie Strzelnica CWM Kragal (Bytom) można strzelać pod okiem instruktora — to opcja dla osób bez doświadczenia oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę. Dostępność instruktora warto ustalić z wyprzedzeniem.
W jakich godzinach czynna jest Strzelnica CWM Kragal?
Godziny otwarcia: pon. 12:30–17:00, wt.–pt. 09:00–17:00, sob.–niedz. 12:30–17:00. Przy zawodach i szkoleniach zamkniętych godziny bywają inne, dlatego przed dojazdem warto zadzwonić: +48664600777.
Jakie dyscypliny można trenować na obiekcie Strzelnica CWM Kragal?
Strzelnica CWM Kragal ma w bazie NaCelu.pl przypisane dyscypliny: Broń pneumatyczna (wiatrówka), Czarny proch, Karabin, Łuk, Pistolet, Strzelba (śrutowa). Pełny zakres oferty potwierdź w obiekcie — część konkurencji wymaga wcześniejszego zgłoszenia.
Gdzie znajduje się Strzelnica CWM Kragal?
Strzelnica CWM Kragal znajduje się pod adresem ul. Powstańców Śląskich 28, Bytom (województwo śląskie). Dokładne położenie i trasę dojazdu pokazuje mapa na tej stronie.
NARZĘDZIE

Zaplanuj trening na strzelnicy

Idąc na strzelnicę, przygotuj plan w DrillLane — wybierz drille pod swój poziom, ustaw powtórzenia, wydrukuj PDF i trenuj z celem.

Otwórz konfigurator drilli
Lokalizacja
Dane zweryfikowane Ostatnia weryfikacja: 24.04.2026

To Twoja strzelnica?

Zaktualizuj dane, dodaj zdjęcia i opis. Ponad 50 000 strzelców miesięcznie szuka strzelnic w Polsce.

Zgłoś aktualizację danych
Zgłoś aktualizację