Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu
◯ Niezweryfikowana
Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu
23-310 Zarajec, 23-310 Zarajec
woj. Lubelskie
· Zarajec
Myśliwska
300m+
Dyscypliny i oferta
Tory strzeleckie
| Oś (dystans) | Stanowiska | Rodzaj |
|---|---|---|
| 25m | — | Statyczna |
| 100m | — | Statyczna |
| 300m | — | Statyczna |
3
Torów
300m
Max dystans
Godziny otwarcia
| Poniedziałek | Nieczynne | |
| Wtorek | Nieczynne | |
| Środa | Nieczynne | |
| Czwartek (dziś) | Nieczynne | ZAMKNIĘTE |
| Piątek | Nieczynne | |
| Sobota | 10:00 – 17:00 | |
| Niedziela | 10:00 – 17:00 |
O strzelnicy
Otwarte tylko w weekendy, w sobotę i niedzielę 10:00–17:00.
Trzy osie statyczne 25, 100 i 300 metrów stawiają Zarajec wśród nielicznych obiektów, na których da się trenować na dużą odległość. Zakres dyscyplin jest przy tym nietypowo szeroki dla profilu myśliwskiego: poza pistoletem, karabinem i strzelbą śrutową dostępna jest broń czarnoprochowa oraz rzutki.
Strzelnica leży w województwie lubelskim. W tygodniu jest zamknięta, co warto uwzględnić przy planowaniu dojazdu na dłuższy dystans.
Najczęstsze pytania
Jakie dystanse ma Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu?
Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu ma 3 osie: 25, 100, 300 m. Najdłuższy dystans to 300 m.
Czy Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu zapewnia instruktora?
Tak. Na obiekcie Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu (Zarajec) można strzelać pod okiem instruktora — to opcja dla osób bez doświadczenia oraz dla tych, którzy chcą poprawić technikę. Dostępność instruktora warto ustalić z wyprzedzeniem.
W jakich godzinach czynna jest Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu?
Godziny otwarcia: pon.–pt. nieczynne, sob.–niedz. 10:00–17:00. Przy zawodach i szkoleniach zamkniętych godziny bywają inne, dlatego przed dojazdem warto zadzwonić: 669 977 773.
Jakie dyscypliny można trenować na obiekcie Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu?
Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu ma w bazie NaCelu.pl przypisane dyscypliny: Czarny proch, Karabin, Pistolet, Rzutki, Strzelba (śrutowa). Pełny zakres oferty potwierdź w obiekcie — część konkurencji wymaga wcześniejszego zgłoszenia.
Gdzie znajduje się Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu?
Strzelnica Sportowo-Myśliwska w Zarajcu znajduje się pod adresem 23-310 Zarajec (województwo lubelskie). Dokładne położenie i trasę dojazdu pokazuje mapa na tej stronie.
NARZĘDZIE
Zaplanuj trening na strzelnicy
Idąc na strzelnicę, przygotuj plan w DrillLane — wybierz drille pod swój poziom, ustaw powtórzenia, wydrukuj PDF i trenuj z celem.
Otwórz konfigurator drilli →
![Strzelnica bez pozwolenia na broń — co musisz wiedzieć [2026]](https://nacelu.pl/wp-content/uploads/2026/05/strzelnica-bez-pozwolenia-150x150.jpg)
![Ile metrów od zabudowań strzelnica? Przepisy i odległości [2026]](https://nacelu.pl/wp-content/uploads/2026/06/ile-metrow-od-zabudowan-strzelnica-150x150.png)

